Site Loader


Většina lidí se dnes bez auta rozhodně neobejde. Potřebujeme se dostat na nákup, do zaměstnání i na dovolenou. Není výjimkou, že v jedné rodině je aut víc. Pak ale nastává problém s parkováním. Kdo má svůj dům s pozemkem, má napůl vyhráno. I na vlastním dvoře či zahradě je ale třeba zřídit kryté stání, pokud člověk chce, aby mu auto vydrželo co nejdéle bez koroze. Auto by nemělo nikdy dlouhodobě stát na hlíně, protože tak dochází k velmi rychlému vzniku a postupu koroze z podvozku do dalších částí podvozku. Nejlepším řešením je přístřešek pro auto.

rezavé auto

Ochrání vaše auto před nepříznivými vlivy počasí, jako je námraza, horké slunce, déšť, ale hlavně kroupy a vítr.

Pokud budete mít auto schované, nebudete jej muset v zimě ráno škrábat, což vám určitě zpříjemní ráno.
Horké slunce může rovněž poškodit váš autolak.
Kroupy jsou nejčastějším problémem, protože vám mohou rozbít nejen sklo, ale můžou vám udělat důlky i v karoserii, což zpravidla nejde opravit.
Vítr vám může na auto něco shodit.

Proto je vždy dobré mít auto pod střechou. Nemůžete mít garáž? Nevadí. U nás si můžete vybrat přístřešek, který se dá umístit hned k fasádě domu, nebo kamkoliv jinam. Základní přístřešek můžete mít nyní od necelých 11 tisíc korun, což je skvělá cena. Všechny naše výrobky jsou vyrobeny z masivního dřeva. Součástí každého balení je návod k sestavení. Nemusíte se bát – sestavit naši pergolu nebo stání pro auto zvládne každý zručnější člověk.

dřevěná pergola

Můžete si dokoupit
Nezbyla vám krytina ze stavby domu, a chcete dodat i střešní krytinu? Na výběr máte ze tří druhů krytin. Vybírat můžete rovněž i z několika způsobů uchycení přístřešku a ze dvou velikostí stojek.

Ochraňte své vozidlo krytým stáním, které si smontujete snadno a během pár hodin. Najdete u nás i zástěny, dětská hřiště, nebo třeba altány a různé pergoly.