Site Loader

Tíživá finanční situace v dnešní době není ani zdaleka nic tak neobvyklého. Jenže jak z ní co možná nejbolestněji ven? Pomoci může právě rychlý spotřebitelský úvěr nebo americká hypotéka. Oba úvěrové produkty jsou velice variabilní a hodí se hlavně v případě, kdy žadatel nechce být úvěrem příliš svázán a limitován. Americká hypotéka kalkulačka Fahd vám dle navolených parametrů vyhodnotí nejvýhodnějšího poskytovatele a určí měsíční splátku i dobu splatnosti.

spoření peněz

Jaký je ale vlastně rozdíl mezi běžným hypotečním úvěrem a americkou hypotékou. I když se v obou případech jedná o hypoteční úvěry, jejich podmínky jsou přeci jenom dost odlišné. Zatímco běžný hypoteční úvěr je účelovou formou úvěru, kde je potřeba dokládat čerpání peněz z úvěru pomocí účtenek a faktor, americká hypotéka je o poznání benevolentnější. Jedná se o neúčelový úvěr, peníze z něho tak můžete čerpat na jakékoliv větší výdaje, jako je cestování, koupě automobilu nebo studium. Americkou hypotéku v současné době nabízí i celá řada nebankovních společností, není tudíž už pravidlem, že specializací nebankovního sektoru byly hravě rychlé spotřebitelské úvěry.

štos bankovek

Řadu půjček od nebankovních společností už v dnešní době sjednáte hravě online. Potřebovat budete jen připojení k internetu a oskenované dokumenty, které přiložíte k žádosti. Tyto společnosti pracují s automatickým schvalovacím procesem, který vám už během pár minut dokáže dát odpověď, zda jste pro daný úvěrový produkt vhodným žadatelem. I když se služby bankovních institucí neustále posouvají kupředu, pro sjednání úvěru je návštěva pobočky pořád ještě nutná.

Další výhodou jsou i mírnější podmínky u nebankovních společností. Zatímco v řadě bank je negativní záznam v registru dlužníků, nízký příjem nebo nízká bonita důvodem k zamítnutí úvěru, nebankovní subjekty na tyto ukazatele zase příliš nedbají.