Site Loader

Není pochyb o https://www.obchod-latkovepleny.cz/pleny-co-a-jak/jak-na-latkove-pleny-zakladni-manual/ tom, že skákání na trampolíně je oblíbenou zábavou nejen pro děti. Není tedy divu, že si ji mnoho lidí pořizuje i domů, zvlášť když mají zahradu. Avšak přináší to sebou otázku: jak o ni pečovat tak, aby nám co nejdéle vydržela? Zvlášť když je často používaná?holčička skákající na trampolíně

Všichni víme, že bez řádné údržby nám nic dlouho nevydrží. Trampolína není žádnou výjimkou. Avšak jak se o ni starat? Přes léto, kdy je celé dny venku, je dobré ji pravidelně prohlížet, jestli se neuvolňuje některý úchyt, zda se někde nedělá díra a podobně, případně ji občas omýt.

S blížící se zimou však nastává větší práce. Většina z nás se spokojí s tím, že ji pouze složí a uklidí například do garáže nebo do sklepa. To je však chyba, která může ubrat z její životnosti i několik let. A to rozhodně nechcete, že?

Co je tedy třeba udělat? V první řadě je nutné podrobit ji důkladné prohlídce. Zkontrolovat, zda všechny pružiny i nohy drží, zda se někde něco netrhá a zda je vše tak, jak má, případně provést nezbytné opravy. Pak je dobré použít kryt pružin na trampolínu GoodJump. Ty ochrání kovové pružiny před rzí, která by se do nich mohla dát díky zvýšené vlhkosti v zimě.obrázek figurek na trampolíně

Pak je tu také otázka uskladnění. Rozhodně není dobré dát ji do venkovní garáže nebo studeného, vlhkého sklepa bez jakéhokoliv ohřevu. Nejenže by se do látkových a gumových částí mohla dát plíseň, zároveň je nutné si uvědomit, že se z polí do domů stahují myši, které si právě tato klidná místa volí k přezimování. A co si budeme povídat, všichni víme, že dokážou svými hlodáky majetek pěkně poničit. Na jaře byste tak mohli přijít k trampolíně, která už je prakticky nepoužitelná.

Je dobré ji uchovat při pokojové teplotě, samozřejmě tam, kde nebude překážet. Také není na škodu, pokud to bude někde, kam čas od času někdo přijde. Tak ji ochráníte a bude vám sloužit po mnoho let.