Site Loader


Žena, která si plánuje svatbu tak chce mít všechno perfektní. A kdo by nechtěl? Takový velký den, který by měl spojit dva lidi na pořád. Nemusí tomu však ale tak být. Nikdo někteří, že i druhá svatba nemusí být ta nejlepší. Ale zpátky k přípravám. V takový den musí být všechno naplánováno opravdu do puntíku. Je to velký stres jak pro nevěstu, tak i pro ženicha. Jelikož toho mají spousty co zařizovat a nesmí na nic zapomenout. Nevěsta si musí vybrat svatební šaty, které budou mít efekt takový že všichni padnou na kolena. Aby vypadala opravdu úchvatně. To samé i ženich. Přeci tam nepřijde v tričku a v teplácích že ano.

oznámení

Dále si musí sehnat svědky. Nejčastěji to jsou třeba sourozenci, nebo opravdu blízcí přátelé. Taky musí vybrat místo, kde se ten velký den bude odehrávat a taky kde bude obřad, kde si řeknou své ano, nasadí prstýnky a poprvé se políbí jako manželé. Všechno to zní nádherně, ale ten stres, který na vás tlačí je asi nepopsatelný. Sama jsem svatbu ještě neměla, ale na některých jsem už byla a taky jsem měla čest být svědek. Jako svědek máte taky hodně práce. Dohlížíte na to, aby vše šlo hladce jako po másle. Taky byste si měli připravit proslov, který nebude moc dlouhý a taky zase ani moc stručný.

oznámení

Takže to není taky jenom taková lehká práce, že podepíšete nějaký papír jako svědek, ale jste taky velkou součástí všeho. Což by pro vás měla být čest. Na co nesmíte zapomenout je ale taky svatební oznámení. Které je potřebné. Jelikož se to zdá, že je to jenom papírek, tak jsou na něm napsané důležité informace. Jako je třeba datum svatby, jména ženicha a nevěsty. Dále se na oznámení taky dozvíte hlavně v jaký určený čas se obřad bude konat. Můžete mít jednoduché svatební oznámení, kde bude pouze text anebo taky luxusní svatební oznámení, které bude zdobené různými lístky, květinami a bude bohaté. Je na vás, co si na oznámení dáte. Takže už víte malinko co taková svatba všechno obsahuje a co a kolik byste toho měli stihnout zařídit. Hlavně nezapomeňte rozdat hostům svatební oznámení, aby i oni věděli kde se berete a že se svatba vůbec uskuteční.