Site Loader

Jedná se o nutričně kompletní nápoj, kterým lze pokrýt 100% denní dávky kalorií i důležitých živin, vlastně takový Sunar pro dospělé. Mimo to je MANA vhodná i jako občasná „svačinka“ v případě, že je člověk na cestách nebo jednoduše spěchá. Je to také super strava na festivaly, kde není přílišné zázemí pro přípravu vlastních jídel.
kontrola toastu

Dvě odměrky a oběd je hotový

MANA se prodává v podobě homogenního prášku, který se rozpouští ve vodě. Spolu s větší krabicí dostanete i šikovnou odměrku, která pojme 43 g prášku. Dvě odměrky rozpuštěné ve 300 ml odpovídají normálnímu jídlu (obědu), kaloricky to vychází na 400 kcal. Dále je možné dávkovat dle potřeby. Není to tak dávno, co MANA také spustila prodej hotových nápojů v konvenčních obchodech nebo trafikách. Drink o celkovém objemu 330 ml obsahuje právě 400 kcal a je tedy vhodný místo oběda.

Proč je MANA tak úžasná?

MANA si již několik let prochází postupným vývojem. Prvopočátečně byla spuštěna v roce 2014 jako prášek s olejovou složkou, obojí se muselo odměřit a smíchat. To pokračovalo až do minulého roku, kdy byla olejová složka inkorporována do samotného prášku. Nyní tedy stačí pouze přidat vodu. Svým vývojem si MANA zlepšila chuť, stala se vhodnou pro vegany a stala se uživatelsky obecně přívětivější. Tento rok se kromě klasické MANY na trhu začali objevovat i nové příchutě pojmenované láska, slunce a sen. Byla také obohacena o vitamíny a minerály. Výzkum stále pokračuje a očekávají se nové, vylepšené generace.
lahvičky s víčky
Mezi ingrediencemi se vyskytují složky jako lipidy z mořské řasy, lnu a slunečnice, disacharidy z bílé řepy, beta-glukany z ovesné vlákniny, bílkovina a lecitin ze sóji. Jak tedy lze vidět, je MANA vhodná pro vegetariány a vegany. Jediným omezením je konzumace dětmi, které mají odlišné nutriční požadavky než dospělí. Proto je MANA vhodná jako kompletní náhrada jídla až od 18 let.