Site Loader

Pokud dříve žil jeden partner v Portugalsku a jeden zůstal v Česku, ještě k tomu všemu, když byly zavřené hranice, tak to se těžko jedna láska pěstovala. Samozřejmě ne všichni měli na to, aby přebíhali večer hranice. Ne všichni byli natolik odvážní, aby se vydali sami do světa, kterému nerozuměli. A tak se bořily vztahy. Pošta chodila jednou za pár měsíců. Nebyla to žádná skvělá věc. Vztah často takovou vzdálenost a odloučení nevydržel, ale no nedivte se. Vždycky, když se lidé odloučí, tak si najednou zvyknou „žít“ bez sebe. Najednou už vedou kompletně jiné životy a pak už je udržují jenom ty dopisy. Někteří lidé to opravdu zvládnou vydržet a neselžou, většina se však poddá a raději to zkusí o dům dál.
řvaní na muže

S internetem se udržuje známost lépe

Dejme tomu, že se seznámíte s nějakou pěknou Francouzskou nebo pěkným Američanem. Pokud byste se chtěli vidět a slyšet, tak stačí jenom zapnout počítač nebo telefon a hned se můžete se správným připojením vidět. Zatímco dříve jste čekali na dopis, dnes můžete od druhého dostat zprávu za pár vteřin. Hned víte, co se stalo, co se dít bude. Není to úplně to samé jako fyzický kontakt, ovšem má to pořád lepší pozici a jsou zde pořád lepší výhody, než kdyby internet neexistoval. Mnohem lépe se s lidmi po celém světě spojuje. Je ovšem otázka, do jaké míry? Internet lidi sbližuje, to víme. Ale hlavně díky internetu nikdy nenavážete tak silné pouto, které byste jinak navázali v běžném životě. Ta internetová jsou zkrátka omezená. Nemůžete se toho druhého dotknout, zamávat mu, něco mu ukázat. Mluvit s ním. Je to přece jen trochu jiného.
sociální média
 
Možná někdy v budoucnu, až budeme mít hologramy a nejrůznější jiné vychytávky, tak se přece jen bude dorozumívat mnohem lépe. Ovšem do té doby ultra technologie je ještě dlouhá cesta, mnozí z nás se jí ani nedožijí a tak jim stále zbývá jen ten internet.