Site Loader


Viagra byla vynalezena společností Pfizer a krom Velké Británie ji není možné získat bez předpisu. Lékař ji navíc předepisuje jen tedy, pokud má muž dlouhou dobu právě problém s erekcí. Jedna modrá pilulka navíc stojí 400 korun https://business.center.cz/business/pravo/zakony/nabidky-prevzeti/hlava4.aspx Ale nabízí se zde řešení, stačí se například obrátit na firmu Erect Max. Výhodou jejich kapslí je to, že nemusíte řešit lékaře, zda vám předepíše viagru. Také nemusíte tolik utrácet, jelikož koupí kapslí od firmy Erect Max velmi ušetříte a získáte stejnou kvalitu a své problémy s erekcí zcela vyřešíte i za cenu viagry bez receptu.

muž

Kapsle Erect Max jsou založené na čisté přírodní bázi, jsou veganské a nemají negativní vedlejší účinky. Pokud má muž problém s erekcí, zcela jistě se to odrazí na jeho psychice, sníží se mu sebevědomí. Také i jeho partnerka není plně uspokojena. Oboje může vést k jistým vztahovým problémům. Co to řešit? proč se s tím smiřovat, když je řešení na dosah ruky? Firma Erect Max má v nabídce kapsle Erect Max. Jsou na přírodní bázi, obsahují potřebné látky pro lepší erekci. Jedno balení má 60 kapslí a stojí 499 korun. Každá kapslička obsahuje arginin, peruánský ženšen a kotvičník. Tablety jsou želatinové, rychle začnou působit. Doporučuje se denně konzumovat jednu až dvě tablety, respektive kapsle.

žena, sex

Krom zlepšení erekce tyto kapsle napomáhají psychickému a fyzickému výkonu, to je takový příjemný bonus navíc. Jedna želatinová tableta obsahuje krom kotvičníku, peruánského ženšenu a argininu také tereat hořečnatý a L-arginin.HCl. Firma Erect Max nabízí i množstevní slevu. Pokud si zakoupíte dvě balení tobolek Erect Max, zaplatíte 799 korun, takže jedno balení vám pak vyjde na necelých 350 korun. A to se vyplatí, nemyslíte? Pokud koupíte jedno balení, za jednu tobolku zaplatíte 8,31 korun. Pokud si koupíte najednou dvě balení Erect Max, zaplatíte za jednu kapsli 6,65 korun včetně DPH. Neváhejte a objednejte si, určitě budete spokojeni.