Site Loader

Nacházíte se momentálně v těžké finanční situaci? Splácíte nevýhodné půjčky a nevíte, na koho se obrátit? Možná jste již zkoušeli žádat u banky, ale vaši žádost zamítli. Nebo se potýkáte s exekucemi či záznamem v registru. Nezoufejte! Nebankovní hypotéka vám poskytne potřebnou pomoc, a to bez složitého papírování, nesmyslných podmínek či přehnaných úroků. Splácet můžete až po dobu 30 let, stejně jako v bance. Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků. Vše najdete stručně a jasně sepsáno ve smlouvě.Pokladnička v dlani
Kromě výhodných podmínek vás jistě také potěší expresní vyřízení žádosti a nastavení podmínek přesně podle vás. Pokud nemáte vhodnou nemovitost, kterou byste mohli ručit, je možné ručit nemovitostí třetí osoby.
Půjčku navíc můžete kdykoli splatit předem a neplatit nic navíc. Je úplně jedno, na co peníze použijete, jelikož to nejpodstatnější je pouze fakt, že dokážete včas splácet.
Zažádání o nebankovní hypotéku je velice snadné a rychlé. Stačí pouze odeslat žádost na příslušnou e-mailovou adresu a pověřená osoba se vám nejpozději do jednoho dne ozve. Spolu s žádostí je nutné dodat ještě pár fotek nemovitosti, kterou jste se rozhodli ručit.
Ještě před uzavřením smlouvy budete seznámeni s naprosto každým detailem. Předem se tedy dozvíte, kolik vás celá záležitost bude stát a vy tak nenaletíte. Pokud byste přece jen z nějakého důvodu s nebankovní hypotékou nebyli spokojeni, máte možnost do dvou týdnů od smlouvy odstoupit.Žena s penězi
Pokud se postupem času vaše finanční situace zlepší, poskytovatel vám zkontroluje veškeré zápisy v registrech a dá vám vědět, kdy můžete svou hypotéku refinancovat do banky.
Lámete-li si tedy hlavu a potřebujete pomocnou ruku, navštivte internetovou stránku pod odkazem v úvodu tohoto článku. Kromě praktických informací můžete také kdykoli zavolat na linku, kterou naleznete na zmíněném webu.