Site Loader

Ale asi nejlepší by byla dovolená někde na chatě, ta může být u vody i u lesa. Záleží, jaké byly v době její výstavby k sehnání pozemky. No jo, ale co když rekreační objekt nevlastní nikdo z rodiny? Jak tuto situaci řešit, když moc volných rekreací u nás již není k dispozici. A to jsme byli dlouhou dobu jen doma, děti dokonce nemohli ani do škol a školek. Naštěstí je zde možnost a to kromě rychlého koupení rekreačního objektu, je to koupení mobilheimu. Jenže již dlouho není žádná chata v místě, které se vám líbí, na prodej, v dnešní době si rodiny své rekreační nemovitosti předávají mezi sebou a málokdy se něco objeví na prodej v inzerci. Ale naštěstí je zde druhá možnost, a to ideální pro vás. Když nejde rychlé koupení rekreačního objektu, je zde další nabídka a to již uvedený mobilheim.

mobilní domek

Nevíte co to je? Je to obchodní označení mobilního domu, v klidu si ho můžete vybrat a po zaplacení bude dopraven a umístěn na vybraný pozemek, ať už u lesa nebo u vaší oblíbené vodní nádrže. Pozemek může být váš, nebo od někoho z rodiny nebo i pronajatý. A mobilní dům může být na váš požadavek kompletně vybaven, a to veškerými kuchyňskými spotřebiči a nábytkem, může mít vybrané topení, a také na vaše přání je zde úplně vybavená koupelna a toaleta. Tyto domy nemusí být jen na léto, ale mohou být obyvatelné celoročně, protože mohou mít důkladné zateplení.

mobilní dům výhled

Takže si mobilheim, například Lavaro House 2 Jaroměř lavarohouse.cz v klidu vyberte a po zaplacení bude dopraven a umístěn na vámi vybraný pozemek. A můžete začít trávit dovolenou v novém, úsporném a celoročně obyvatelném domě, který je obložený borovicovým obkladem, takže nádherně zapadne do vámi vybraného přírodního prostředí a také vnitřek má obložení dřevem. Je zde plné vybavení kuchyně, koupelny, toalety, nechybí myčka, lednice ani pračka. Výhodou je, že nemusíte mít žádné povolení od stavebního úřadu, tady postačí jen souhlas s napojením na inženýrské sítě, tedy vodu a elektřinu.