Site Loader

Betonový plot je velice pevná stavba, jenž rozhodně nikdo nepřekoná. Zároveň se jedná o nádherný doplněk zahrady, protože můžeme mít kombinací se dřevem.

Betonové ploty

Proč beton?

Při výběru plotu se můžete zaměřit na více materiálu, takže proč si zrovna místo klasického nebo dřevěného plotu zvolit právě beton? Výhod je více, a proto sami uvidíte, že je to za správná volba. Beton je totiž stavební materiál, který se používá i při stavbě obrovských budov a různých projektů, protože má skvělé vlastnosti. První je pevnost, takže po zatvrdnutí s ním rozhodně nic nehne. Stačí se totiž podívat ne nějaký most po okolí, po kterém za den projedou tisíce a více aut.

betonová struktura

I přes to je poměrně levný a jeho míchání není složité ani ve větším množství, což se odvíjí na betonový plot cena Montazmpc. Další předností je dlouhá životnost, protože ani vlivem působení přírody se s ním vůbec nic nestane. Na plotě se jen můžou usadit nečistoty či zelené organismy, což vyřeší jednou za dlouhou dobu vysokotlaký čistič. Klienty zaujme i moderní vzhled, protože ploty můžou být různé tvarované a například s kombinací dřeva, což se hodí i do zahrady.

Montáž

Možná se Americe zdá, že montáž betonového plotu je náročná, ovšem opak je skutečně pravdou, a proto se není čeho bát. Zároveň se o ni kompletně postará specializovaná firma, takže Vám odpadají veškeré starosti. Vše probíhá pod záštitou zkušených zaměstnanců, jenž práci odvedou přesně, precizně a za krátkou dobu, což je velice důležité. Nyní si alespoň základně popíšeme montáž, abyste o ní měli základní představu.

pevný plot

Nejprve je nutné odstraní starý plot a vyměřit výkopy na sloupky nového plotu. Do přesně připravených výkopů vložíme sloupky a ty se musí zabetonovat nejméně do hloubky 80 cm. Samozřejmě musí být usazený přesně kolmo, abychom neměli problém s následnými kroky. Než nám beton zatuhne, tak je zapotřebí nasunout první vrstvu betonových desek. Díky tomu se dají ještě dorovnat sloupky, aby vše perfektně sedělo. Po vytáhnutí můžeme dodělat zbytek desek. Samozřejmě u různých provedení se postup montáže může lišit.