Site Loader

Jedná se o dřevěné chodítko pro děti, to je nejen oporou pro první krůčky vaší ratolesti, ale i hračkou. Pro děti se tato pomůcka může ukázat jako potřebná kvůli pohybu, a skutečně vašemu chlapečkovi nebo holčičce pomáhá a to výrazně při jeho učení se chodit.

pospím si a budu chodit

Dřevěné chodítko pro děti https://www.chytraliska.cz/kategorie/drevene-hracky-pro-nejmensi-a-miminka/choditka-pro-deti/, slouží nejen k učení se chodit, ale také k dětskému zabavení, k upoutání jeho pozornosti. Ale nejen to, pomáhá také k tomu, aby se rozvíjelo u vaší ratolesti i vnímání, psychické a motorické schopností. Tato pomůcka, která je zároveň hračkou, pomůže dítěti s jeho prvními kroky, také ho učí, jak má správně udržet rovnováhu.

chodítko plastové

Motorické schopnosti rozvíjejí na chodítku umístěná ozubená kola různých barev, která vyvolávají u dítěte technické myšlení, vnímání různých barev a tvarů, učí ho dávat pozor na malé detaily a zlepšovat pozorování. Výrobce na tento předmět umístil také oblíbenou figurku Krtečka, a pomocí kolíčkových šoupátek se váš potomek naučí manipulovat s dřevěnými jahodami, které Krtkovi může podávat. Nejen, že to je velmi dobrý nápad, ale navíc uvedenou manipulaci rozvíjí dítě svou jemnou motoriku prstů rukou. Takových dřevěných prvků je na dřevěném chodítku pro malé děti samozřejmě více a mají různé motivy. Děti s nimi mohou manipulovat, posunovat je, prostě je zde nejen zábava, ale také učení se úchopům, poznávání nového. U této pomůcky a hračky se vaše ratolesti seznamují nejen s rozdílnými barvami, motivy obrázků, ale také i s různými tvary. To napomáhá soustředění a nutí dítě dávat pozor na malé detaily jednotlivých dřevěných prvků. Protože výrobce umístil na chodítko i xylofon, může se kromě poznávání barev a různých tvarů nový malý majitel hračky naučit pomocí paličky poznávat různé tóny a zvuky.