Site Loader

Každé ráno je stejné. Probudíte se do nového dne, vyskočíte z postele, případně si ještě chvilku zalenošíte v posteli a vrhnete se vstříc novým zážitkům. Po ranní hygieně navštívíte asi koupelnu, kde v rychlosti nebo naopak drahnou chvilku strávíte před zrcadlem. Dáváte své pleti potřebnou vláhu, čistíte, vlhčíte, líčíte, nanášíte podkladový krém, make-up, rozjasňovátka, krémíček na oči, tvář, dekolt. A to vše za postávání u zrcadla. Někdy můžeme mít málo světla, leckdy je zrcadlo nešťastně umístěné tak, že se nahýbáme přes sice pěkné, ale široké umyvadlo, takže pozice při líčení není vždy zrovna příjemná. Když se líčíme delší dobu, neuvědomujeme si, že jak jsme zkroucené a po různu se nakláníme, můžeme si přivodit po letech stejného pohybu i bolesti páteře.

pokoj s toaletním stolkem

Některé ženě k líčení postačuje slabá čtvrthodinka, jiné nestačí hodina. Jde o to, jak si dovedeme s různými „krášlítky“ pohrát. A když už si hrajeme, což takhle se nechat inspirovat https://www.girltime.cz/inspirace/ a pořídit si nový kousek nábytku do bytečku, který si vyberete vy sama. Bude to pouze vaše království. Teď jen vymyslet, kam ho můžete umístit. Prostor by měl mít dobré denní světlo.

Vy si totiž můžete pořídit krásný a nový toaletní stolek, kde se už nebudete muset nakrucovat tak, abyste na sebe a svou tvář dobře viděla. Zrcadlo bude umístěné pěkně před vámi a na dosah. K zrcadlu si můžete pořídit rovnou i zvětšovací lupu – i taková zrcadla se dají již zakoupit. Jsou vhodná právě pro přesné líčení, kdy potřebujete jasně vidět kontury.
toaletní stolek pro líčení

Vaše toaletka může mít spoustu šuplíčků, které jistě brzy naplníte. Každá tužka, krém, krabička budou mít své přesné místo. Na stolek si můžete umístit věci vám milé, kterými si zpříjemňujete den, např. fotku v úžasném rámečku, která vám připomíná radostnou chvíli, anebo různé dárečky, které máte ráda – andílka, sošku, prostě váš amulet, který budete mít stále na očích.