Site Loader

Vyskytly se u vás z nenadání problémy s erekcí a nevíte, jak to vyřešit? Mnoho mužů tento problém trápí, ale většina se stydí o tom mluvit. Co dělat?

Jak na problémy s erekcí? Pomohou babské rady i léky, a kdy se obrátit na lékaře?

Problémy s erekcí se mohou objevit kdykoliv a to u mužů v jakémkoliv věku. Neplatí to, že tyto problémy se týkají pouze starších ročníků, ba naopak. Stále více mladších mužů už se s tímto problémem také setkalo. Jak je vyřešit a je vždy nutná návštěva lékaře?

pexels-photo-3786166

Nestyďte se!

Pravdou je, že většina mužů se tento problém snaží skrývat a rozhodně se s ním hned nejdou někomu svěřit. Pokud jde pouze o krátkodobý problém, nic se dít nemusí a mohou pomoci léky – kamagra prodej https://www.nejlevnejsigenerika.co/genericum-viagra nebo staré dobré babské rady – skvěle působí například bylinná rostlinka kotvičník zemský. Jenže někdy ani tohle nezabere a potom je už návštěva lékaře skutečně nutná. Nikdy nevíte, zda problémy s erekcí neohlašují jiný vážnější problém.

Pokud jsou problémy s erekcí pouze nárazové a krátkodobé, může být na vinně hned několik faktorů. Dnešní uspěchaná doba je plná stresových situací, muž může být více podrážděný, nevyspaný a tím vystresovaný. Někdy je na vině nevhodný a nezdravý životní styl nebo nadváha. Své udělá i nadměrná konzumace alkoholu a omamných látek. V tomto případě, ale pomůže odpočinek, volně dostupné léky či zmíněné bylinky. Někomu se uleví, když si o problémech může pohovořit se svou partnerkou, což ale dokáže jen malá hrstka mužů.

pexels-photo-3683101

Je to vaše zdraví!

Pokud se ale problém nedaří vyřešit svépomocí a problémy s erekcí se objevují pravidelně a déle než šest měsíců, hovoříme už o erektilní dysfunkci, kterou musí začít léčit lékař. Navíc dlouhodobé užívání volně prodejných léků nemusí být úplně šťastné řešení a někdo tyto léky nemůže ani užívat. Léky nejsou vhodné pro lidi, kteří berou již jiné léky na vážnější onemocnění, zejména jsou ohroženi pacienti s kardiovaskulárními chorobami. Potom musí každý případ řešit lékaři zvlášť a k léčbě přistupovat individuálně.

Někdy je tedy lepší přestat se stydět a nechat se vyšetřit, je to přece vaše zdraví.