Site Loader

Nikdo Vám nemůže vyčítat, když přijdete z práce domů a natáhnete se se sluchátky na uších k přehrávači. A odpočíváte. To samé platí pro ty, kteří se převléknou do sportovního, nasednou na kolo, šlápnou do pedálů, aby si splnili svou desetikilometrovou trasu odpolední jízdy. Odpočívají.
Ovšem je také možné odpočívat každý den jiným způsobem. A pokud patříte k těm lidem, kteří baží po odpočinku netradičním a pokud možno různorodém, potom je laserová aréna https://www.lazerfunpraha.cz jednou z aktivit, která Vám splní různorodost i netradičnost v jednom.

DSC_0199

Proč právě laserová aréna?
Víte, adrenalin ve Vašem zaměstnání nezažijete. Maximálně takový, který vyplyne z blížících se pracovních termínů, které stěží stíháte. Ale ten zdravý adrenalin, který probouzí Vaše tělo a mysl k životu? Ten zažijete právě při aktivním odpočinku s přáteli v laserové aréně!

Takový několikaminutový pobyt v aréně s týmem, který touží vyhrát! To je, panečku, odpočinek pro labužníky! Můžete být v danou chvíli, kým chcete být. Velitelem, členem rychlé jednotky nasazení, nebo být sám za sebe a zvítězit nade všemi! Tomu se říká odpočinek s prvky absolutní relaxace.

  • Mysl zaměstnáte docela jinými myšlenkami, které jsou zacíleny pouze do jediného místa. A tím je jednoduché přežití.
  • Tělo je zase zaměstnáno napjatým svalstvem, které musí kdykoliv umožnit rychlé, tiché a cílené přemístění blíž k cílové metě!

Znáte snad něco lepšího?
Pravděpodobně budete oponovat tím, že takový let balónem, nebo na rogalu se ničemu nevyrovná. Zkuste laserovou arénu a potom si teprve můžete stát za svým.

Aztec (10)

Představte si, že i když uběhne několik minut napětí, potom můžete půlku večera s přáteli rozebírat vteřinu po vteřině. U dobrého pití, nebo jídla. Spojení aktivního odpočinku s příjemným posezením se svým týmem, ale i s týmem protihráčů, je skvělým odpočinkem po pracovním nasazení!
Předtím si samozřejmě můžete doma poslechnout dobrou muziku ve sluchátkách, nebo si ujet svých deset kilometrů na kole.