Site Loader

Bezvadné ubytování ve Skiareálu Bukovka!

Těší se na vás ubytování Červená voda – mladý moderní areál, který najdete v blízkosti tradičního střediska Čenkovice a Skiareálu Buková hora. Neváhejte, ještě je k dispozici pár volných míst, ale mizí rychlostí blesku, protože budete ubytováni přímo pod sjezdovkou! Což je hlavně i pro rodiny s dětmi obrovská výhra. S lyžemi vyrazíte ihned na sjezdovku a pakliže se vaše ratolesti unaví dováděním a zimními radovánkami (pokud se dříve neunavíte vy …), pak to máte kousek „domů“, kde slastně spočinete v pěkně vyhřátém apartmánu a naberete síly na další část dne. Nemusíte se nikam handrkovat autem či autobusem, vše máte přímo u nosu.

sjezdovka upravená

Luxusní apartmány jen pro vás.

Apartmány jsou vybaveny klimatizační jednotkou, což oceníte hlavně v letních vedrech. V zimě oceníte úžasný výhled na okolní zasněženou přírodu. Nabízí se i plně vybavená kuchyň, takže rychlé snídaně budou na denním pořádku, na oběd se zastavíte v osvěžovně na sjezdovce a povečeřet můžete opět „doma“ nebo si s dětmi vyrazit procházkou do restaurace. Děti ocení zajímavé prostředí v příjemné restauraci a hlavně budou rády, že ještě nemusí do hajan.

Vlastní sociální zařízení, lůžkoviny, ručníky i vana, televize, jsou dnes už samozřejmostí. Apartmány jsou vybaveny novým moderním nábytkem, který je ale rozestavěn tak, aby místnosti byly vzdušné a vytvářely pocit volného prostoru. Pro ty, co se nedokážou vzdát ani na dovolené počítačových miláčků, máme dobrou zprávu: „Wifi zdarma!“

zimní vybavení

Úžasná relaxace na horách!

Nejen lyžováním, sáňkováním a snowboardem musí žít vaše rodina na zimní dovolené. Relax znamená i procházky a spousty jiných aktivit, které můžete trávit pospolu. Navštivte například Adrenalinový park nebo vezměte děti do „Mamutího parku“ za Mamuťákem! Budou mile překvapeny a nadšeny. A který rodič by si nechal ujít štěstím zářící oči svých dětí?