Site Loader


Dovolená patří k nejhezčímu času, který můžete prožít mimo práci a hlavně bez jakéhokoliv stresu. Člověk by neměl brát odpočinek na lehkou váhu, ale ba naopak by měl odpočívat častěji, než si myslí. Díky nedostatku odpočinku je člověk vyčerpaný, nervózní a hlavně nemá žádnou energii. Proto pokud se letos rozhodujete, že vaše dovolená bude hlavně v podobě odpočinku, určitě se vydejte do Lednice. Toto nádherné místo Vás ohromí svojí přírodou, ale také památkami, kterých je v okolí nespočet.

ubytování (3)

Hotely Lednice patří ke špičce v Jihomoravském kraji a každý rok se sem vrací mnoho lidí. Hotel má na výběr pokoje pro rodiny, deluxe, ale také standard, který stačí mnoho turistům, kteří tráví čas hlavně chozením po památkách. Po dlouhé túře si můžete dopřát pořádný oběd, či večeři ve zdejší restauraci. Zde se můžete těšit na speciality šéf kuchařů, či na tradiční jídla, které se jedli na Moravě už od nepaměti. Parkování je samozřejmě hned u hotelu a hotel nabízí celkovou kapacitou 105 lůžek. Pro milovníky vína je zde také vinný sklípek, kde se pořádají degustace a ochutnávky vína. Vyhlášené víno je zde Pálava, kterou ocení především dívky a to díky její nasládlé chuti.

ubytování (4)

Ve volném čase si můžete udělat procházku po okolí, či si zapůjčit kolo a projet přírodu po cyklostezkách. Děti zaručeně ocení projížďky na koních, či na loďkách. Pokud patříte ke sběračům památkových známek, na Jihomoravském kraji budete mít doslova žně. Zaručeně musíte navštívit zámek Lednice, Minaret, Valtice a další památky, kterých je v okolí vážně dostatek. Na dovolenou si můžete sebou vzít také vašeho mazlíčka a těšit se můžete na neomezenou wi-fi po celém hotelu zdarma. Samozřejmostí je také ochotný a přátelský personál, který Vám se vším poradí.

Pokud tedy hledáte příjemné prostředí a mnoho památek, které stojí za vidění, určitě zavítejte do tohoto kraje. Zaručeně nebudete litovat a budete se sem rádi vracet.