Site Loader

Jak na to?
Vybrání té nejvhodnější pohovky nebo křesla je důležitější, než se na první pohled může zdát, jelikož se ve většině případů umisťuje do obývacího pokoje. Obývací pokoj je Vaše domácnost v kostce, Vaše domácnost v lepším světle. Proto veškeré vybavení obývacího pokoje, nejen křeslo anebo pohovka, by mělo být pečlivě vybrané. Ale my se protentokrát zaměříme pouze na pohovky a křesla. Co se týče estetiky, tak jako každý jiný kus nábytku by měl ladit s ostatním vybavením a místností jako celkem.
pohovka a křesílko.jpg
Neumíte si snad ani představit, jak do očí bijící až nepříjemné může být bílá pohovka v jinak tmavém pokoji! To radši s návštěvou zůstaňte v kuchyni u stolu, Češi obecně nemají nikterak cit pro estetiku, takže by to teoreticky nevadilo, ale co kdyby náhodou. Nicméně, bílé pohovky v tmavém pokoji si všimne každý a bude mu to připadat podivuhodné, estetické vnímání nebo nevnímání, prostě to bije nehorázně do očí. Hlavně je nutné si uvědomit, že to nebudete nejen Vy, kdo bude do křesla či pohovky sedat, ale také ostatní členové rodiny a širšího příbuzenstva, kamarádi nebo také například kolegové z práce nebo nadřízení. A zde platí zásadní věc: Nikdy nekupujte hluboká křesla! Nikdy totiž nevíte, kdo má jaké zdravotní problémy a ani o tom nemusíte vědět. Tudíž není zrovna šťastné, když někoho, kdo má problémy s klouby, a ani na to nemusí na první pohled vypadat, usadíte do křesla, ze kterého bude následně mít potíže se dostat, nedej bože abyste mu museli pomáhat! To se spousta lidí cítí následovně vcelku trapně a můžou být na Vás i dokonce naštvaní, což při pracovní pohovoru u Vás doma není zrovna ideální, co si budeme povídat.
křeslo na verandě.jpg
Závěr
Takže vyberte křeslo, které se do Vašeho obývacího pokoje hodí, ladí do něj, nezapomeňte na to, aby se Vám i ostatním v něm dobře sedělo a nezapomeňte, nikdy nekupujte hluboká křesla!