Site Loader

Žijeme v opravdu přívětivé době. Máme možnost cestovat po celém světě za rozumné peníze, být ve spojení s celým světem kdykoliv a kdekoliv, vybírat z nepřeberného sortimentu jakéhokoliv zboží a služeb. Technologický pokrok se dostal i do sféry sexuálního života. Antikoncepce má spoustu forem a poskytuje komfortní užití. Vzrušení lze podpořit různými afrodiziaky . Samozřejmě je možné si partnerský intimní život zpestřit i pomůckami všech druhů.
muž v trenkách.jpg
Sice finančně dražší, ale absolutně „nejvychytanější“ a vzájemnou rozkoš přinášející jsou párové vibrátory. Tvarem připomínají písmeno U a plní vícero funkcí. Primárně dráždí ženu v oblasti klitorisu a vnitřně na bodu G. Při pohlavním styku tyto vnitřní vibrace plně vnímá i partner. Párové vibrátory dnešní generace mají ve výbavě běžně dálkové ovládání. Při milování neocenitelný pomocník, chcete-li změnit intenzitu či druh vibrací. Nastavení lze též měnit prostřednictvím mobilního telefonu – poslední generace vibrátorů lze díky vlastní aplikaci spárovat. Tyto funkce vybízejí k milostným hrátkám i mimo Vaši ložnici. Je jen na Vás, jak s nimi naložíte.
Dalším neopomenutelným postelovým společníkem je bez debat Womanizer. Pracuje na principu podtlaku, kdy jemně nasaje ženský klitoris a úspěch je během pár vteřin zaručen. Je už jen na partnerech, jak jej zakomponují do milování. Pohlavní styk lze klidně provádět současně i za použití Womanizeru, dále ho můžete využít i k masáži bradavek a ani pánům nebude nepříjemné, budete-li jím přejíždět po špičce penisu.
Pro odvážnější je na trhu i nepřeberná nabídka análních pomůcek. Mezi nejšetrnější a asi nejpříjemnější patří anální šperk.
erotické hrátky.jpg
Jedná se o velmi malý anální kolík s kamínkem na konci, který po zavedení velice hezky vypadá. Primárně je tedy určen pro ženu, ale i muž ocení jeho aplikaci, díky které dojde ke zúžení pochvy a při souloži je na penis vytvářen větší tlak.
Ať už při sexu dáváte přednost čemukoliv, určitě v dnešní bohaté nabídce sex shopů najdete to pravé pro Vás. Sortiment je opravdu rozmanitý a možnosti snad neomezené. Nezapomínejte i na koupi kvalitní desinfekce, kterou Vaše postelové kamarády po každém užití vyčistěte. A pokud se stydíte, není nic jednoduššího než si v erotickém obchodě objednat online. Všechny garantují absolutně diskrétní doručení.