Site Loader

Obáváte se toho, že uskutečněním Vašeho snu o zahradním bazénu Vám nastanou galeje v péči o bazénovou vodu? Vždycky mějte na paměti, že udržování optimálního pH vody https://eshop.techneco.eu/Uprava-pH Vám usnadní veškerou péči o vodu i bazén samotný! To je prostě základ!

Budete-li mít v pořádku jen toto, potom to ostatní půjde, jak na drátku!drop

Když se řekne pH.

Z dob základního vzdělávání si jistě vzpomenete na chemii, když se řekne pH. Jde o zásaditost a kyselost. A pH se neurčuje jen u vody, ale také, např. v půdě. Nemusíte oprašovat své znalosti z tohoto tematického okruhu celé chemie. Vám postačí, abyste věděli, kde na lakmusovém papírku musí být zvýrazněna ryska po vynoření z vody. A tento údaj najdete u každého zakoupeného lakmusového papírku. Všimněte si, že Vám ten odborný termín nepřijde cizí. Už se Vám začíná něco vybavovat, viďte?

Proč je pH základem?

Víte, když se seznámíte se všemi potřebnými chemickými prostředky, které potřebujete k ošetření bazénové vody, ale i bazénových stěn a dna, potom zjistíte, že ve vyloženě kyselém, nebo ve vyloženě zásaditém prostředí nebudou pracovat tak, jak je psáno v návodu! Proto je pH vody tak zásadním rozhraním mezi křišťálově čistou vodou bez nebezpečných mikroorganismů a vodou stále zakalenou s mikroorganismy, které lidskému tělu škodí. Tím vlastně musíte začít. Stále sledovat, jak je na tom pH.

Potom nebudete muset vynakládat objemné finanční prostředky na to, aby Vaše voda v bazénu byla stále lákavě čirá. Museli byste stále kupovat nové a nové přípravky, které přebijí nesprávné pH vody. Ušetříte si stavy bezradnosti a spoustu zbytečných peněz za přikupování stejných přípravků.

To ostatní půjde posléze hladce.

Když si přivyknete stejnému režimu péče o vodu v bazénu, nebudete prožívat žádné galeje s provozem zahradního koupání ve vlastním bazénu. Dokonce si jej užijte i Vy, jako hlavní správce bezpečného koupání!duna